Okradení vojáka

signatura nenalezena, rám pozdější
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 18. století
Šířka: 57 cm, výška: 47 cm, rámování: 66 x 76 cm

Konec dražby: 21.06.2021 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč