4. Pasáček koz
signováno vlevo dole nečitelně, rámováno v dobovém rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 25 cm, výška: 15 cm, rámování: 27,5 37 cm
Konec dražby: 10.04.2018 18:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč