4. Pobřeží s loděmi
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 64 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 76 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.05.2022 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč