4. Pohled na město
Signováno vpravo dole, rámováno a paspartováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 68 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč