4. Před domem

Stará malba na překližce z konce 19. století s holandským motivem, opravený rám, signatura nenalezena.
Technika: olej na překližce, datace: 19. století
Šířka: 39 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 50 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 25.09.2018 18:08

Dosažená cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (20)

částkapříhoz
3 100 Kč25.9.2018 12:09:18
3 000 Kč25.9.2018 11:56:05
2 900 Kč24.9.2018 23:17:41
2 800 Kč24.9.2018 21:17:19
2 700 Kč24.9.2018 16:19:44
2 600 Kč24.9.2018 13:43:15
2 500 Kč22.9.2018 13:20:12
2 400 Kč22.9.2018 09:27:02
2 300 Kč21.9.2018 18:08:06
2 200 Kč21.9.2018 16:52:47
2 100 Kč20.9.2018 15:28:19
2 000 Kč20.9.2018 11:38:44
1 900 Kč19.9.2018 19:46:25
1 800 Kč19.9.2018 15:51:54
1 700 Kč19.9.2018 11:04:01