4. Před domem
Stará malba na překližce z konce 19. století s holandským motivem, opravený rám, signatura nenalezena.
Technika: olej na překližce, datace: 19. století
Šířka: 39 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 50 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 25.09.2018 18:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč