4. Rybáři na břehu
Signováno vlevo dole monogram JMO, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1834
Šířka: 37,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 57 x 50 cm
Konec dražby: 11.01.2021 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč