4. Sedící akt
akademická malba první poloviny minulého století, signatura nenalezena. Obraz pochází z pozůstalosti po fotografovi Langhansovi, původní řezaný zlacený rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 61 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 12.06.2018 19:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč