4. Zátiší

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1988
Šířka: 12,5 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 31,5 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.02.2022 20:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč