Krajina

signováno a datováno vlevo dole, na rámu štítek: cena k 1. místu I.- III. třídy 1.ročníku Okruhu říjnové revoluce 1951. rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 36 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.11.2021 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč