40. Krajina pod mrakem
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 34 x 41 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč