40. Pohled dokrajiny
datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1932
Šířka: 21 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 32 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč