40. Pohled na chalupu
nesignováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 19 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč