40. V pražských uličkách
Značeno vlevo dole pod paspartou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: linoryt
Šířka: 10 cm, výška: 14 cm, rámování: 26,5 x 20 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč