Zasněžené město

datováno a signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 74 cm, rámování: 94 x 80 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.11.2022 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč