41. Ikona svatá dvojice - Sv. Vladimír a Sv. Kateřina
Olej na dřevě nápis napsán azbukou, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženy
Technika: tempera, materiál: tempera/dřevo, datace: 19. století
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč