41. Ikona svatá dvojice - Sv. Vladimír a Sv. Kateřina

Olej na dřevě nápis napsán azbukou, osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženy
Technika: tempera, materiál: tempera/dřevo, datace: 19. století
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč