41. Květina ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 22 cm, rámování: 29 x 37 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč