42. Domy
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1956
Šířka: 72,5 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 73 x 90 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč