42. Stromy na Vysočině II.
Nesignováno, zaskleno, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 24,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 36 x 48
Konec dražby: 01.03.2021 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč