Ikarus

Signováno a datováno vpravo dole, očíslováno 52/140, volný grafický list
Technika: lept, datace: 1970
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč