43. Kytice
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 50
Konec dražby: 28.07.2019 13:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč