43. Ležící akt
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč