43. Mostek přes řeku

signatura nenalezena, reintolováno na nové plátno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 79,5 cm, výška: 62,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 12.06.2018 19:47

Aktuální cena: 4 000 Kč

Zbývá: 18d 3h 14m 5s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč