43. Mostek přes řeku

signatura nenalezena, reintolováno na nové plátno
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 79,5 cm, výška: 62,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 12.06.2018 19:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč