43. Valentin - Muž se sklenicí
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 39 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 300 Kč