2 ks grafik - Květina ve váze

signováno vpravo dole, čislováno vlevo dole 197/200
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 49 cm, rámování: volně

Konec dražby: 14.07.2019 19:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč