Čertovka

paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 32 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč