Konvolut 3 ks Grafik

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno 83/200, 11/200, 44/200
Technika: lept
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list 42,5 x 29 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč