447. Kytice
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 50
Konec dražby: 10.02.2020 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč