Dívka s květy ve vlasech
Zaskleno a rámováno v původním starém rámu.
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 25 cm, rámování: 37,5 x 34,5 cm
Konec dražby: 12.06.2023 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč