46. Čertovka
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 32 cm
Konec dražby: 23.06.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč