Krávy na pastvě

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 66 x 86 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč