Miniatura Dáma

signováno vpravo dole V.H., zaskleno, původní rámování zezadu zalepeno novodobou tapetou
Technika: kvaš na kartonu, materiál: kvaš na kosti
Šířka: 5 cm, výška: 6 cm, rámování: 11,5 x 10 cm

Konec dražby: 16.04.2019 21:00

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč