46. Ženy na dostizích
Kopie dle Edouarda Maneta. Signováno monogramem vpravo dole. Zaskleno, zarámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1841
Šířka: 23,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč