47. Anežský klášter
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 37 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč