Anežský klášter

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1952
Šířka: 22 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 37 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč