47. Portrét dívky
Rámováno v dřevěném masivním rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 83 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč