48. Antická dívka
Nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 16,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 34,5 x 26 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč