48. Chrám Sv. Víta od Chotkových sadů

signováno vpravo dole, na reversu dárcovský přípis, původní autorský štítek nečitelný
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 61 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:52

Aktuální cena: 1 500 Kč

Zbývá: 18d 12h 26m 22s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč