48. Rozímající
Rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 06.12.2021 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč