48. Zimní krajina
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč