484. Zimní vesnice
signatura nenalezena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 38,5 x 46 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč