486. Abstrakce 2
nesignováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč