Rozsévačka

rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč