49. Šaman - XLformát
Monogramováno F.M vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 107 cm, výška: 140 cm, rámování: 147 x 114 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč