49. Zadumaná žena
Poškozený volný list
Technika: akvarel
Šířka: 17,5 cm, výška: 29 cm
Stav: používáno
Konec dražby: 23.11.2021 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 80 Kč