Bílá dáma v aleji

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 77 cm, rámování: 91 x 70,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč