Cesta do vesničky

Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: pošk. 45 x 59 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč