5. Evropská škola - krajinka s mostkem

rámováno
Technika: olej na plechu, datace: 18./19.stol.
Šířka: 23,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 24 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 23.05.2022 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč