5. Koupající se dívka

signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1901 (?)
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 32,5 x 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč