Krajina

signováno, datováno vpravo dole, malba i rám poškozeny
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 81 cm, výška: 54 cm, rámování: 70 x 95 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 17.04.2019 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč