Krajina s ranním světlem

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč